ZŠ a MŠOlešník

Městská policie v ZŠ 11. 9.

*

Hned druhý zářijový týden jsme měli preventivně výchovný program. Školu navštívili dva členové městské policie z Týna nad Vltavou, kteří nás názorně seznámili s jejich pracovní náplní a vybavením, které je nezbytné pro jejich činnost. Předvedli i, jak se vypořádat s případnými pachateli trestné činnosti. Když jsme viděli, co vše dovedou, jistě si nejeden rozmyslí nějakou nepravost. Na závěr mohli žáci prozkoumat služební automobil či si na vlastní tělo vyzkoušet policejní výstroj. V praxi nám byl předveden, zejména pro řidiče nepopulární, radar na měření rychlosti. Měřila se však pouze rychlost běhu žáků. Nejrychlejší běžel rychlostí 20 km/h. Žáci byli z akce nadšeni.

Fotografie...

Datum vložení: 15. 9. 2023 7:28
Datum poslední aktualizace: 15. 9. 2023 7:31
Autor: Správce Webu

Základní škola

*

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Sponzor školy

ČEZ
www.cez.cz/

 

My v tom Jihočechy nenecháme I

Počasí

dnes, úterý 27. 2. 2024
slabý déšť 9 °C 3 °C
středa 28. 2. zataženo 7/2 °C
čtvrtek 29. 2. slabý déšť 9/4 °C
pátek 1. 3. zataženo 9/2 °C